Ukázka 1 – Dokument o Hradu Bítov

 

Ukázka 2 – Reklama na cestovní kancelář

 

 

Herec, moderátor a pedagog Jamu na volné noze. Hraje v Divadle Husa na Provázku, Národním divadle v Brně, v divadle Feste, v Divadle Polárka, v platformě Doc.trinn, v Divadle Na Cucky . Na Jamu učí akrobacii. Na několika inscenacích spolupracoval jako pohybový konzultant. 

V letech 2010 -2015 byl moderátorem v Divadle Husa na provázku (Silvestr na provázku pro ČT, Jirka Kniha hledá partnera ,12 -ti hodinové moderování oslav 45. výročí vzniku DHNP,…)

Jako moderátora jej můžete vidět pravidelně na Das Film Fest Brno, festivalu Husa na dálnici, ŠRAMLFESTu ve Znojmě. Moderoval panelovou debatu na téma migrace pro Ligu lidských práv v roce 2015, Tech-forum Autocont 2015, Dětský den v Zetoru,…

a Brněnské Vánoce na Náměstí Svobody 2016.

'; ?>

O studiu

 
Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
Přejít k navigační liště