Obrázek WhatsApp, 2023-05-17 v 17.21.55

UKÁZKA NĚMČINA:

UKÁZKA SLOVENŠTINA:

UKÁZKA ČEŠTINA:

Lucia Mária Lukačková se narodila 21.09.1998 v Vídni, v Rakousku. Po maturitě na tamnějším gymnáziu s hudebním zaměřením se přestěhovala do Brna, kde začala v roku 2018 studovat muzikálové herectví na JAMU. Od té doby se intenzivně věnuje českému jazyku, jeho melodii a výslovnosti. K Češtině má blízko, protože její otec je rodák z Moravy. Její máma je ale Slovenka, což má za následek, že mateřštinou Lucie je Slovenština. Na JAMU úspěšně absolvovala v roku 2022 a nyní se věnuje tomu, co má nejraději: divadlu, filmu, dabingu a hudbě.

Spolupracovala již s Českým Rozhlasem Brno (četba z knihy v rámci reportáže), Masarykovou univerzitou (víckrát ztvárnila různé postavy počítačových her), hrála v seriálu „Die Totenfrau“ na Netlixu a ztvárnila hlavní roli ve filmu „Eržika“ pro FAMO Písek.

'; ?>

O studiu

 
Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
Přejít k navigační liště