Digitalizujeme a revitalizujeme nahrávky z vašich starých gramodesek, kotoučových pásek, audiokazet, VHS videokazet, mini DVD…atd.

audio analog mono horizont

Co to znamená?   

Máte své staré nahrávky na audiokazetě, kotoučové pásce, či jiném „starém“ médiu? Nahrávka šumí, je příliš tichá, nebo má jiné nedostatky?

Přineste pásku k nám do studia, my ji vyčistíme, zesílíme, pohrajeme si se zvukem a zpět vám ji vrátíme v té nejlepší možné kvalitě na CD.

Máte videozáznamy svých dětí, když byli malé? Záznam Vašich blízkých? Oslavy narozenin apod. a rádi by jste vše měli na DVD?

Přineste nám záznamy do studia a my vám vrátíme společně se starou videokazetou též DVD, na kterém bude vše přehledně seřazeno, popsáno, případně úhledně zabaleno do celkového DVD, které obsahuje Menu, bonusy, kapitoly, … zkrátka vše, co si budete přát…

analog video mono horizint

O studiu

 

Naše nahrávací studio se vyznačuje vysoce kvalitním zvukem za použití těch nejmodernějších mikrofonů. To vše v příjemné atmosféře studia za velmi příznivé ceny. Jsme schopni Vám kvalitně natočit nejen rockové, folkové nebo metalové album, ale i mluvené slovo či reklamu, případně zachytit významné události Vašeho života na profesionální videokameru.
Více v rubrice "o nás"...

Přejít k navigační liště