Digitalizujeme a revitalizujeme nahrávky z vašich starých gramodesek, kotoučových pásek, audiokazet, VHS videokazet, mini DVD…atd.

audio analog mono horizont

Co to znamená?   

Máte své staré nahrávky na audiokazetě, kotoučové pásce, či jiném „starém“ médiu? Nahrávka šumí, je příliš tichá, nebo má jiné nedostatky?

Přineste pásku k nám do studia, my ji vyčistíme, zesílíme, pohrajeme si se zvukem a zpět vám ji vrátíme v té nejlepší možné kvalitě na CD.

Máte videozáznamy svých dětí, když byli malé? Záznam Vašich blízkých? Oslavy narozenin apod. a rádi by jste vše měli na DVD?

Přineste nám záznamy do studia a my vám vrátíme společně se starou videokazetou též DVD, na kterém bude vše přehledně seřazeno, popsáno, případně úhledně zabaleno do celkového DVD, které obsahuje Menu, bonusy, kapitoly, … zkrátka vše, co si budete přát…

analog video mono horizint

O studiu

 
Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
Přejít k navigační liště