Zde si můžete prohlédnou naši nabídku spíkrů, která se stále rozšiřuje a zvětšuje. Kromě češtiny, angličtina a němčiny nabízíme i celou řadu zahraničních jazyků. Pokud se Vám nechce poslouchat všechny ukázky, stačí nám napsat specifikaci hlasu, nebo postavy a my Vám pomůžeme vybrat…

 

Naše dabingové studio je vybaveno špičkovými mikrofony AKG C3000B

AKG C3000B

mikrofonními předzesilovači Focusrite Octopere MK2, Focusrite Octopere LE a dalšími…..

Focusrite Octopere LE

A nejdůležitější je samozřejmě výstup. Proto jsme nešetřili a používáme vysoce kvalitní poslechové monitory Adam Audio P11A.

 

Adam Audio P11A

Ani pohodlí herců nám není lhostejné a víme, že mít celý den nasazené sluchátka na uších není žádný med…. A proto jim dopřáváme výběru mezi několika druhy sluchátek. Otevřenými, polozavřenými i zavřenými…. na jejich přání, hlavně při načítání textů mimo obraz, voice overů, či reklam s námi můžou komunikovat přes reprobedny , které jsou rovněž součástí Dabingového studia.

O studiu

 
Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
Přejít k navigační liště