Jiří Lukášek

Jiří Lukášek resize

 

Během své hudební kariéry jsem prošel celou řadou brněnských kapel.  Počínaje rockem, přes folk až po alternativní scénu a hardcore. Působil jsem zde převážně jako kytarista a zpěvák, ale také jako bubeník a baskytarista.

Pracoval jsem jako zvukař v Městském divadle Brno při zahájení provozu nové hudební scény, a to při představeních Jesus Christ Superstar a Hair.Dále mám velké zkušenosti s prací u filmu.

 

Nahrávací Studio

ZVUKAŘ V REŽII res

Nahrávací studio provozuji již více jak 20 let a za tuto dobu jsem nasbíral celou řadu zkušeností s nahráváním všech hudebních žánrů, mluveného slova i reklamy. Mám bohaté zkušenosti i s natáčením videoklipů, záznamů z koncertů a mnoho dalšího týkajícího se zachycení zvuku a obrazu.

Česká Televize

TV res

 

V roce 2013 mě Česká Televize udělila titul „Mistr Zvuku“. Pracuji zde ve studiu na natáčení zvukových popisů do filmů a pořadů „AD“ audio description, pro zrakově postižené…

O studiu

 

Naše nahrávací studio se vyznačuje vysoce kvalitním zvukem za použití těch nejmodernějších mikrofonů. To vše v příjemné atmosféře studia za velmi příznivé ceny. Jsme schopni Vám kvalitně natočit nejen rockové, folkové nebo metalové album, ale i mluvené slovo či reklamu, případně zachytit významné události Vašeho života na profesionální videokameru.
Více v rubrice "o nás"...

Přejít k navigační liště