První taneční zkušenosti získal ve folklorním souboru Púčik a také v Divadelním studiu „V“. Je absolventem hudebně-dramatického oboru brněnské konzervatoře,[1] poté v roce 2010 vystudoval muzikálové herectví na Divadelní fakultě Janáčkovy akademie múzických umění v Brně.[2]

Od 1. srpna 2010 je stálým členem Městského divadla Brno, s nímž spolupracoval v menších rolích již od svých 14 let (roku 2001).[1] Později dostával i významnější role, ale jeho doposud nejvýznamnější je Mozart ve stejnojmenném muzikálu, uváděném od září 2009 na Hudební scéně MdB v režii Stana Slováka. Dále hrál např. jako Dafné v Někdo to rád horké, Kornelius Hackel v Hello, Dolly!, Rozumbrad v muzikálu Kočky nebo Jimmy ve Flashdance.[1] Za roli Rozumbrady v muzikálu Kočky byl nominován na cenu Thálie.

Sedmkrát byl za své výkony v MdB odměněn cenou diváků Křídla.[3] Hostoval i v Národním divadle BrnoDivadle Radost nebo Hudebním divadle v Karlíně.[1] V Divadle Hybernia ztvárnil Mercucia v muzikálu Romeo a Julie francouzského skladatele Gérarda Presgurvice a titulní postavu Ferdy v muzikálu Ferda Mravenec.[4]

Objevil se v televizních seriálech Četnické humoreskyČerní baroniLetiště, KanclHlava MedúzyLabyrintModrý kódKriminálka Anděl a Ulice.

'; ?>

O studiu

 
Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
Přejít k navigační liště