ukázka hlasu:

 

Vystudovala brněnskou Konzervatoř (obor Hudebně-dramatický), následovalo studium činoherního herectví v ateliéru prof. Niky Brettschneiderové na JAMU. Strávila dva semestry v Londýně na prestižní herecké škole Rose Bruford College of Theatre and Performance, kde v anglickém jazyce ztvárnila roli Gertrudy ve hře Howarda Barkera „Gertrude – The Cry“ a roli Pauliny v Shakespearově „Zimní pohádce“  („The Winter’s Tale“ ). Absolvovala v Divadelním studiu Marta rolí Viktorie v současné polské hře Marie Wojtyszko „Děloha“.

Během studia na JAMU hostovala ve Slovácké divadle v Uherském Hradišti „Fraška ála Krab (Krabaret)“ a v Národním divadle Brno „Král Oidipús“. V současnosti hostuje ve Východočeském divadle Pardubice v inscenaci „Hoří, má panenko“.

Od roku 2012 spolupracuje s Českým Rozhlasem Brno. Česká televize (Kancl, Labyrint). Čtyři roky se také věnovala moderování na Hitrádiu Magic Brno (nyní Hitrádio City).

Angažmá v Městském divadle Brno od roku 2017.

'; ?>

O studiu

 
Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
Přejít k navigační liště