Ukázka 1.

 

Ukázka 2.

Ukázka 3.

 

 

Dominik pochází z východního Slovenska z Michalovec, kde vyrůstal obklopen folklórem. Od 6 let tančil ve Folklórním souboru Zemplín a 2 roky pracoval ve Vojenském uměleckém souboru Ondráš v Brně jako tanečník. Přes VUS Ondráš doskákal na Janáčkovou akademii múzických umění, kde ho vedla, herecky vychovávala a formovala prof. Nika Brettschneiderová. Už ve 3. ročníku dostal nabídku do Laterny Magiky v Národním divadle, kde ztvárnil roli „Obyvatelé 7 planet“ ve hře „Malý princ“ v režii Vladimíra Morávka.

Spolupracoval také s Městským divadlem v Brně nebo s divadlem Feste. Po studiu na JAMU nastoupil do angažmá v Divadle Husa na provázku. Hostoval v Národním divadle v Praze, brněnském Buranteatru nebo Národním divadle Brno, kde hrál titulní roli Jánošíka. Jeho oblíbenou úlohou je kníže Myškin v Dostojevského „Idiotovi“. Má rád Commedii dell’arte a natočil několik hudebních klipů – např. Na púšti, Fany rozkvetli stromy, Zakarpatský voják.

'; ?>

O studiu

 
Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
Přejít k navigační liště