Datum narození: 29. leden 1990

Místo narození: Považská Bystrica

Studium:

Po absolvování gymnázia na Slovensku, v roce 2009, studovala obor muzikálové herectví na JAMU, kde v roce 2013 studium úspěšně ukončila.

Angažmá:

Členkou muzikálového souboru v Městském divadle Brno je od srpna 2013.

Stěžejní role:

Z dob studií na JAMU ráda vzpomíná zejména na svou absolventskou roli, Alžbětu I., v inscenaci Pokrevní sestry, v režii doc. Jany Janěkové, ale také na Urleen v muzikálu Footloose- tanec není zločin, nebo Betty Becker v představení Taneční maraton na Steel Pier.

Zajímavá spolupráce mimo domovské divadlo:

Neméně důležitá je pro ni také role Iriny v Romanci pro křídlovku, kterou si měla možnost, ještě jako studentka, zahrát v divadelním studiu Aldente v režii Jitky Vrbkové.

Za nesmírně zajímavou zkušenost považuje také svou účast v pohybovém site – specific projektu Floating Castles pod vedením francouzské choreografky Karine Guizzo, který proběhl v rámci mezinárodního festivalu Janáček Brno 2010 v Národním divadle Brno.

'; ?>

O studiu

 
Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
Přejít k navigační liště