Pokračujeme v nahrávání audio knihy pro Vydavatelství Melvil – LET YOUR ENGLISH SEPTEMBER – 365 nejčastějších chyb v angličtině. Namlouvají Jana a Broňa…….

O KNIZE:

Každý z nás to občas udělá – složí anglickou větu tak, jak by byla správně v češtině a vytvoří tzv. Czenglish. Někdy máme štěstí a zůstane to bez povšimnutí. Obvykle ale následuje rozpačité ticho, nepochopení nebo dokonce trapas!

Že nechcete ani jedno? Pak je tato kniha právě pro vás. Broňa Sobotka, nadšený učitel angličtiny z Brna, vám v ní postupně představí 365 běžně používaných vět a frází, ve kterých my Češi nejčastěji chybujeme, a vysvětlí, jak se jim vyhnout.

Cílem knihy totiž není nic menšího než zlepšit vaši angličtinu, ušetřit vás většiny nedorozumění a trapasů… a možná i trochu rozesmát.

Recent Posts

 
Začínáme natáčet audio knihu Larryho McMurtryho „Osamělá Holubice“ Pro nakladatelství JOTA načítá – Ladislav Běhůnek
    Milostné drama, dobrodružství, epos – to vše je mistrovské dílo Larryho McMurtryho “ Osamělá holubice“. Podle mnohých kritiků je tento rozsáhlý román vůbec nejlepším literárním dílem o období soumraku toho opravdového amerického západu. Potvrzením toho je i Pulitzerova cena, kterou Larry McMurtry za „Osamělou holubici“ jako nejlepší americké literární dílo získal v roce

Nejnovější komentáře

 

    O studiu

     
    Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
    Přejít k navigační liště