Natáčíme reklamu pro Armex Energy – Jedním z účinkujících je herec Jarda Tomáš….

Jaroslav Tomáš se narodil v Jilemnici a vyrostl v nedalekém Studenci. Vystudoval činoherní herectví na brněnské JAMU v ateliéru profesorky Niky Brettschneiderové. Studentská léta zakončil v divadelním studiu Marta absolventskou dvojrolí Glova v divadelní hře Hráči N. V. Gogola v režii Hany Marvanové. První angažmá bylo divadlo Husa na Provázku, kam ho přivedl Vladimír Morávek. Dnes je jeho stálou scénou Divadlo Polárka. V televizi se objevil nejvýrazněji jako postava Josefa Čapka v pořadu Pohádky bratří Čapků v režii Jiřího Jelínka. Mohli jste ho vidět i v úspěšném seriálu České televize Devadesátky, kde ztvárnil roli vraha Vladimíra Kuny. Mimo jiné je také součástí hudební kapely OKno.

Recent Posts

 
Začínáme natáčet audio knihu Larryho McMurtryho „Osamělá Holubice“ Pro nakladatelství JOTA načítá – Ladislav Běhůnek
    Milostné drama, dobrodružství, epos – to vše je mistrovské dílo Larryho McMurtryho “ Osamělá holubice“. Podle mnohých kritiků je tento rozsáhlý román vůbec nejlepším literárním dílem o období soumraku toho opravdového amerického západu. Potvrzením toho je i Pulitzerova cena, kterou Larry McMurtry za „Osamělou holubici“ jako nejlepší americké literární dílo získal v roce

Nejnovější komentáře

 

    O studiu

     
    Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
    Přejít k navigační liště