Kapela Hudlaři pokračují v nahrávání – Na banjo hraje… a zpívá Libor….

Volné uskupení muzikantů, kteří si rádi zahrají cokoli. Hlavní část repertoáru tvoří folková a country hudba, ale rádi zabrousíme i do lidovek, swingu nebo jazzu. Ti odvážnější pokoušejí i hudbu vážnou.

Více zde: https://hudlari.webnode.cz/o-kapele/

Historie (tedy Dějiny)

Bylo nebylo. Za horami Železnými, blízko potoka jménem Labe, vznikla v jednom královském městě kapela jménem Hudlaři Čáslav. A ta hrála dlouhá léta pro obveselení zdejšího obyvatelstva a dobyla si slávy mnohé. A kdyby se býval byl kapelník neodstěhoval, tak by tam hrála ještě dodnes.Ale jak všichni víme, tak pohádky jsou na draka. Pročež si tento jinoch povahy dobrodružné sbalil do uzlíku svých pět kilo zpěvníků a odjel hledat draka do města, kde podle pověstí opravdu přebývá. A protože bez muziky dlouho být nemůže, tak pokračování hudební pohádky nese název Hudlaři Brno a má dokonce už dvě kapitoly – Začátky a Vlastní repertoár.

O studiu

 
Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
Přejít k navigační liště