Kapela Hudlaři pokračují v nahrávání – Na banjo hraje… a zpívá Libor….

Volné uskupení muzikantů, kteří si rádi zahrají cokoli. Hlavní část repertoáru tvoří folková a country hudba, ale rádi zabrousíme i do lidovek, swingu nebo jazzu. Ti odvážnější pokoušejí i hudbu vážnou.

Více zde: https://hudlari.webnode.cz/o-kapele/

Historie (tedy Dějiny)

Bylo nebylo. Za horami Železnými, blízko potoka jménem Labe, vznikla v jednom královském městě kapela jménem Hudlaři Čáslav. A ta hrála dlouhá léta pro obveselení zdejšího obyvatelstva a dobyla si slávy mnohé. A kdyby se býval byl kapelník neodstěhoval, tak by tam hrála ještě dodnes.Ale jak všichni víme, tak pohádky jsou na draka. Pročež si tento jinoch povahy dobrodružné sbalil do uzlíku svých pět kilo zpěvníků a odjel hledat draka do města, kde podle pověstí opravdu přebývá. A protože bez muziky dlouho být nemůže, tak pokračování hudební pohádky nese název Hudlaři Brno a má dokonce už dvě kapitoly – Začátky a Vlastní repertoár.

Recent Posts

 
Dalším z dabérů ve filmu ZAKÁZANÁ TOUHA je Lenka Filipová Kudelová…
  Lenka Filipová-Kudelová je česká zpěvačka, šansoniérka, kytaristka, hudební skladatelka, textařka a herečka. Absolvovala herectví na Státní konzervatoři v Brně. Prošla divadly: Divadlo Vítězslava Nezvala v Karlových Varech, Divadlo v Českém Těšíně, Národní divadlo v Brně, Satirické divadlo Večerní Brno, Divadlo šansonu Jiřího Vondráka. V roce 1977 se jí narodila dcera Michaela a vrací se
Začínáme natáčet audio knihu Larryho McMurtryho „Osamělá Holubice“ Pro nakladatelství JOTA načítá – Ladislav Běhůnek
    Milostné drama, dobrodružství, epos – to vše je mistrovské dílo Larryho McMurtryho “ Osamělá holubice“. Podle mnohých kritiků je tento rozsáhlý román vůbec nejlepším literárním dílem o období soumraku toho opravdového amerického západu. Potvrzením toho je i Pulitzerova cena, kterou Larry McMurtry za „Osamělou holubici“ jako nejlepší americké literární dílo získal v roce

Nejnovější komentáře

 

    O studiu

     
    Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
    Přejít k navigační liště