Dabing – Pokračujeme v dabingu třetí série seriálu „Parky a rekreace“. Jedné z postav se ujala herečka „Katarína Tlapák“

Narodila se na Slovensku v Nových Zámkoch. V 11 letech se s rodiči přestěhovala na Valašsko. Vystudovala Střední pedagogickou školu v Kroměříži, poté studovala dva roky speciální pedagogiku, obor Dramaterapie v Olomouci. Od pedagogiky se rozhodla utéct k herectví a začala studovat muzikálové herectví na JAMU u docentky Sylvy Talpové. V roce 2015 absolvovala studium v roli Nellie Lowettové v inscenaci Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (rež. Hana Mikolášková). Téhož roku získala angažmá v Městském divadle v Brně. Dodnes nejraději vzpomíná na svůj první záskok v inscenaci Dvojitá rezervace, kde si poprvé od působení v České republice zahrála ve svém rodném slovenském jazyce. Od studia na JAMU se věnuje dabingu a rozhlasu ve slovenském i českém jazyce.

O studiu

 
Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
Přejít k navigační liště