Dabing – Herec Ilja Kreslík nahrává audio povídky od Karla Čapka….

Ilja Kreslík se narodil 8.3.1954 v Brně.
Herec, dabéra a moderátor. Po studiích hrál divadlo v Národním divadle Brno i v konkurenčním Městském divadle Brno, ale od počátku 90. let je těžištěm jeho práce dabing. Kromě velkého počtu dabingových rolí ve filmech a seriálech, má na svém kontě celou řadu komentářů k dokumentárním a instruktážním filmům a namluvil také nemálo audioknih. Vedle toho pracuje také pro reklamu a je známý i jako moderátor brněnského studia Českého (dříve Československého) rozhlasu (například v pořadu TRŽNICE).
Před kamerami debutoval v roce 1983 roličkou ve slavném televizním seriálu NÁVŠTĚVNÍCI. Zahrál si také v seriálech DETEKTIV MARTIN TOMSA, ČETNICKÉ HUMORESKY a HŘÍŠNÍ LIDÉ MĚSTA BRNĚNSKÉHO nebo v televizních filmech PÁTEK ČAS MOTÝLŮ (1989), SMRT V KRUHU (1989) a POŽÍRAČ MEDVĚDŮ (1996). Ve filmu se doposud neobjevil.

O studiu

 
Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
Přejít k navigační liště