Studio Dabing: Herec brněnského divadla Radost „Vilda Čapek“ pokračuje v namlouvání audio knihy pro děti spisovatele Jana Opatřila „Kapřík Metlík“

Jan Opatřil je český spisovatel a ilustrátor. Narodil se 17. 3. 1987 ve znamení ryb. Je autorem dětských knih o kapříku Metlíkovi a hororových povídek pro starší čtenáře, které vydává pod pseudonymem Dan Angus. Vystudoval Fakultu rybářství a ochrany vod v Českých Budějovicích…                                         https://www.janopatril.cz/ Pořádá besedy a autorská čtení v knihovnách, základních školách a kavárnách v ČR a na Slovensku. Chystá též besedy v anglicky mluvících zemích. Jeho první beseda proběhla 7.3.2008 ve Žďáře nad Sázavou. Od té doby absolvoval přes 1 200 besedních termínů a vydal 13 knih. První díl Kapříka Metlíka namluvil jako audioknihu světoznámý rybář a cestovatel Jakub Vágner. Jan Opatřil je vděčný, že dělá práci, která ho baví a velmi si váží podpory svých čtenářů.

O studiu

 
Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
Přejít k navigační liště