Točíme dabing do celovečerního filmu „Accident Man“ Další z postav mluví brněnský herec, dabér a režisér Tomáš Sagher….

Narodil jsem se 13. 12. 1968, na brněnské JAMU absolvoval v roce 1990. V průběhu studia hostoval v Mahenově divadle.

V letech 1990-1996 byl v angažmá v MdB odkud na 5 let odešel, aby naplno spolupracoval s TV Nova (Občanské judo – pořad „Bába Dymáková“), režíroval dabing, daboval, hostoval v Městském divadle  Zlín v představení D´Artagnan ( titulní role), v Radosti (Lucerna).
Od r. 2001 opět ve stálém angažmá v MdB.

Nejraději vzpomíná na tyto role: Fidel – Čarodějky z Eastwicku, Žihadlo – West Side Story, Rudi – Svět plný andělů, Ernst Ludwig – Cabaret, Snažík – Zahrada divů, Kolík – Sny svatojánskáých nocí, Sanchez – Měsíční kámen, Gremio – Zkrocení zlé ženy, Thénardier – Les Misérables (Bídníci), Sganarel – Don Juan, Max/Jeremiah – Představ si… a mnoho dalších.

V současné době můžete Tomáše vidět v rolích: Edgar Bean – TITANIC, Teddy Slaughter – Donaha!, Fusco – Horečka sobotní noci, Vincenc Maceška – Klapzubova jedenáctka, Richard Burbage – Zamilovaný Shakespeare, Převozník – Poslední loď, Bill Austin – Mamma Mia!, Ředitel filharmonie/Ron – Ráj, Ulovec – Noc pastýřů, Decretas – Antonius a Kleopatra, Phillip Stuckey – Pretty Woman a dalších.

Kromě práce v dabingu, také režie dabingu, spolupracoval s brněnskou televizí BTV jako moderátor pořadu Vlna z Brna.

Je členem Menšíkovy jedenáctky, která podporuje léčbu dětí s nemocemi dýchacího ústrojí.

Recent Posts

 
Michaela Danielová – pokračujeme v nahrávání audio knihy Vietnamské autorky NGUYEN PHAN QUE MAI – „Hory zpívají“
………… Zrovna jsem vařila, když se z vedlejšího domu ozvaly strašidelné zvuky. Nějaký muž kopal do svého psa a ječel na něho. Slyšela jsem vytí a viděla se, jak ležím na zemi v džungli s rukama svázanýma za zády. Z nohou, které mi krvácely, se šířila bolest. „Zdechni, děvko!“ Nějaký muž mě vší silou kopl
Skupina z Orlických hor – NITERE, hrající scénický pop, nahrává své další EP. Děkujeme za důvěru….
Latinské slovo nitere v překladu znamená “lesknoucí se, zářící”. Když se díváme na lidský život z pohledu vesmírného času, jedná se o krátký okamžik, záblesk v proudu času. Všichni máme dar kreativity a tuto zkušenost můžeme krátkodobě prožít. Nepromarněme tuto možnost! Nechme proto hodnocení a posuzování! Poďme improvizovat, tvořit, sdílet, radovat se z vlastní kreativity

Nejnovější komentáře

 

    O studiu

     
    Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
    Přejít k navigační liště