Dnes Opět studio Dabing

Dnes opět pracujeme v dabingovém studiu. Benn Holland pokračuje v načítání hororových povídek od spisovatele dana Anguse.

Obrázek o ní si můžete vytvořit z následujících vět, které jsem o této knize našel v jedné recenzi na internetu:

Povídky se mi moc líbily. Knížka se nedá zhltnout na posezení/poležení na dece, během rušného odpoledne na koupališti. Povídky jsou plné úvah, pocitů a hlubokých myšlenek, dotýkají se i spousty problémů současné doby a stejně jako při jejich psaní přemýšlel autor, musí se zamyslet i čtenář, pokud si je chce vychutnat a porozumět.
Opět musím vyzdvihnout krásně plynoucí barvitou češtinu (na rozdíl od kostrbatých výrazů některých autorů) a zase jsem nadšená i pobavená skvělými nápaditými přirovnáními.
Zatímco někteří spisovatelé píší „na jedno brdo“, u této knížky čtenář nikdy neví co za překvapení může očekávat na další stránce. Každá povídka je jiná, naprosto odlišná, z jiného prostředí, na jiné téma, s různými postavami.
K některým povídkám se hodí autorův přívlastek hrůzostrašné, ale ty, kde neřádí vlkodlaci ani nemučí mimozemšťané, ale jsou „ze života“; jsou přímo mrazivé.
Na mě udělaly největší dojem čtyři poslední a slzy do očí mi vehnala asi nejsmutnější závěrečná…….

Recent Posts

 
Dabing: Aleš Slanina
  První taneční zkušenosti získal ve folklorním souboru Púčik a také v Divadelním studiu „V“. Je absolventem hudebně-dramatického oboru brněnské konzervatoře a JAMU, kde vystudoval obor muzikálové herectví.[1] Od 1. srpna 2010 je stálým členem Městského divadla Brno, s nímž spolupracoval v menších rolích již od svých 14 let (roku 2001).[1] Později dostával i významnější role,
Michaela Rykrová začíná načítat audio knihu Ivany Fajnorové „EMILKA“
  Emilka přišla na svět za první republiky na dědině nedaleko Brna a odešla z něho, když se její země stala znovu svobodnou. Tento kraj nikdy neopustila a svůj život prožila ve 20. století plném událostí, jejichž důsledky ovlivnit neuměla. Přestože byl Emilčin život protkán radostmi i bolestmi obyčejného člověka, nikdy neztratila sílu jim statečně
Dabing – Pokračujeme v dabingu třetí série seriálu „Parky a rekreace“. Další z postav se dabuje herec MD Brno „Kristián Pekar“
Narodil se 13. března 1989 ve Vyškově. Vystudoval čtyřleté gymnázium ve Vyškově. Již ve třetím ročníku gymnázia byl přijat na brněnskou JAMU, obor Muzikálové herectví.  Po úspěšném dostudování jak gymnázia, tak JAMU mu bylo nabídnuto angažmá v MDB a od srpna roku 2011 je stálým členem muzikálového souboru. Od dětství  hrál na klavír, věnoval se zpěvu

Nejnovější komentáře

 

    O studiu

     
    Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
    Přejít k navigační liště