Dnes Opět studio Dabing

Dnes opět pracujeme v dabingovém studiu. Benn Holland pokračuje v načítání hororových povídek od spisovatele dana Anguse.

Obrázek o ní si můžete vytvořit z následujících vět, které jsem o této knize našel v jedné recenzi na internetu:

Povídky se mi moc líbily. Knížka se nedá zhltnout na posezení/poležení na dece, během rušného odpoledne na koupališti. Povídky jsou plné úvah, pocitů a hlubokých myšlenek, dotýkají se i spousty problémů současné doby a stejně jako při jejich psaní přemýšlel autor, musí se zamyslet i čtenář, pokud si je chce vychutnat a porozumět.
Opět musím vyzdvihnout krásně plynoucí barvitou češtinu (na rozdíl od kostrbatých výrazů některých autorů) a zase jsem nadšená i pobavená skvělými nápaditými přirovnáními.
Zatímco někteří spisovatelé píší „na jedno brdo“, u této knížky čtenář nikdy neví co za překvapení může očekávat na další stránce. Každá povídka je jiná, naprosto odlišná, z jiného prostředí, na jiné téma, s různými postavami.
K některým povídkám se hodí autorův přívlastek hrůzostrašné, ale ty, kde neřádí vlkodlaci ani nemučí mimozemšťané, ale jsou „ze života“; jsou přímo mrazivé.
Na mě udělaly největší dojem čtyři poslední a slzy do očí mi vehnala asi nejsmutnější závěrečná…….

Recent Posts

 
Začínáme načítat další audio knihu Vietnamské spisovatelky Nguyễn Phan Quế Mai – DÍTĚ PRACHU…. čte opět Michaela Danielová
Autorka mezinárodně úspěšné knihy Hory zpívají přichází s dalším románem o rodinných tajemstvích, potlačovaných traumatech i nekonečné síle odpuštění, který začíná během války ve Vietnamu a pokračuje i mnoho let poté. V roce 1969 se sestry Trang a Quynh rozhodnou odejít z rodné vesnice za prací do Saigonu, aby pomohly rodičům splatit dluhy. Zaměstnat se
Natáčíme audio knihu Adama Granta – Skrytý potenciál * čte Ondřej Halámek…
Čím myslíte, že je determinován úspěch? Je to talent, tvrdá dřina či snad dobré rodinné zázemí? Autor bestselleru Ještě to promysli vám ve své novince představí novou perspektivu toho, jak můžeme sebe i ostatní pozvednout do nečekaných výšin. Žijeme ve světě, který je posedlý talenty. Oslavujeme nadané studenty ve škole, ve sportu, zázračné děti v hudbě. Toto

Nejnovější komentáře

 

    O studiu

     
    Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
    Přejít k navigační liště