Ukázka 1 audiokniha: Agatha Christie – Příběhy ze staré Anglie

 

Ukázka 2  audiokniha : František Nepil  – Pět báječných strýčků

 

Ukázka 3: Komentář do dokumentáního filmu

 

Ukázka 4: Reklama

 

Narodil se 13. 12. 1968
Po studiu gymnázia (1982-1986) byl přijat na JAMU, absolvoval v roce 1990.

V angažmá od r. 1990 věrný Městskému divadlu Brno (s malou přestávkou 1996-2001).

Spolupracoval s TV Nova (Občanské judo – pořad „Bába Dymáková“), hostoval v Městském divadle Zlín v představení DÁrtagnan ( titulní role), v Radosti (Lucerna), pro brněnskou televizi BTV pracoval jako moderátor pořadu Vlna z Brna. Byl také Členem Menšíkovy jedenáctky, která podporuje léčbu dětí s nemocemi dýchacího ústrojí.

Nejraději vzpomíná na tyto role: Fidel (Čarodějky z Eastwicku), Žihadlo – West Side Story, Rudi – Svět plný andělů, Sanchez – Měsíční kámen, Gremio – Zkrocení zlé ženy, Thénardier – Les Misérables (Bídníci), Sganarel – Don Juan a mnoho dalších..

V současné době, kromě práce v dabingu, také režie dabingu,  pro ČT Déčko režíruje dabing seriálu Hvězdičky, objevuje se i na televizních obrazovkách v inscenacích a seriálech.

Jeho největší ocenění: nejmilovanější tatínek

Koníčky: rodina, sport (tenis, badec, lyžování a vůbec hory v létě i v zimě, pes, motorka 🙂
Fóbie ze žraloků a jiných mořských potvor

O studiu

 
Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
Přejít k navigační liště