Ukázka 1 – Dokument o Hradu Bítov

 

Ukázka 2 – Reklama na cestovní kancelář

 

 

Herec, moderátor a pedagog Jamu na volné noze. Hraje v Divadle Husa na Provázku, Národním divadle v Brně, v divadle Feste, v Divadle Polárka, v platformě Doc.trinn, v Divadle Na Cucky . Na Jamu učí akrobacii. Na několika inscenacích spolupracoval jako pohybový konzultant. 

V letech 2010 -2015 byl moderátorem v Divadle Husa na provázku (Silvestr na provázku pro ČT, Jirka Kniha hledá partnera ,12 -ti hodinové moderování oslav 45. výročí vzniku DHNP,…)

Jako moderátora jej můžete vidět pravidelně na Das Film Fest Brno, festivalu Husa na dálnici, ŠRAMLFESTu ve Znojmě. Moderoval panelovou debatu na téma migrace pro Ligu lidských práv v roce 2015, Tech-forum Autocont 2015, Dětský den v Zetoru,…

a Brněnské Vánoce na Náměstí Svobody 2016.

O studiu

 

Naše nahrávací studio se vyznačuje vysoce kvalitním zvukem za použití těch nejmodernějších mikrofonů. To vše v příjemné atmosféře studia za velmi příznivé ceny. Jsme schopni Vám kvalitně natočit nejen rockové, folkové nebo metalové album, ale i mluvené slovo či reklamu, případně zachytit významné události Vašeho života na profesionální videokameru.
Více v rubrice "o nás"...

Přejít k navigační liště